Drevené plotové laty

Ponúkame Vám drevené plotové laty v rôznych rozmeroch a vzoroch vyrobené z výberového smrekového dreva, ktoré je dôkladne vysušené a povrchovo upravené brúsením.

Plotové laty

Drevené obklady

Zaoberáme sa predajom a rozvozom drevených obkladov t.j. tatranského a zrubového profilu, ktorý je vhodný na interiérové a exteriérové použitie. Vysušené a upravené brúsením.

Drevený obklad

Drevené podlahy

Zaoberáme sa predajom a rozvozom dlážkovice t.j. drevenej podlahy určenej na pokrývanie podlahových častí, takzvaným palubovým spôsobom a drevenej terasovej podlahy.

Drevená podlaha
Drevené plotové laty

Plotové laty už od 1.10 €
Plotové laty s náterom + 0.99 €

Tatranský a zrubový obklad

Tatranský obklad už od 6.00 €
Zrubový obklad už od 8.90 €

Dlážkovica a terasové dosky

Dlážkovica už od 7.70 €
Terasové dosky už od 8.90 €

Kontaktujte nás a informujte sa...

• objednávku požadovaného tovaru Vám dovezieme vlastným vozovým parkom, kedy Vám bude dopravená na požadované miesto určenia, pričom každý zákazník bude predom telefonicky upovedomený o termíne dodávky,

• poskytujeme každodenný rozvoz po celej SR zdarma!

• objednávky môžete realizovať prostredníctvom telefonického kontaktu, ako aj zaslaním správy elektronickou poštou. V prípade, že uvediete v správe vaše telefónne číslo, naši pracovníci Vás budú kontaktovať v čo najkratšom časovom termíne,

• nezabudnite, že sme tu pre Vás a na každú otázku, ktorú nám zašlete si pokladáme za povinnosť odpovedať, aby Váš nákup u nás bol čo najpohodlnejší.

Zavolajte nám a informujte sa na všetko ešte dnes!


Drevovýroba Orava
Obchodné oddelenie:

Mário Drbiak

IČO: 43432751
DIČ: 1071653792

TEL: 0948/ 747 017

obchod@drevene-ploty.eu


Vytvorené © 2017